Choose your language: English English
انتخاب زبان : فارسي فارسی
شركت كاني پودر گنبد
شركت كاني پودر گنبد
::  شرکت کانی پودر گنبد با بیش از 15 سال سابقه تولید مواد معدنی افتخار دارد تامین کننده بخشی از نیاز داخلی و نیاز های کشورهای همجوار باشد. از اهداف این شرکت عرضه پودرهای میکرونیزه و سوپر میکرونیزه معدنی (با ابعاد کوچکتر از 5 میکرون) با کیفیت بالا ، قیمت مناسب و همچنین قابلیت دسترسی آسان برای مشتری و در نهایت رضایت مصرف کننده و بازار هدف میباشد.
شركت كاني پودر گنبد - نماي بيروني كارخانه
::  بازار هدف این شرکت ،صنایع حفاری چاههای نفت و گاز و سایر صنایع همچون رنگسازی ، چینی، سرامیک،لاستیک ، پلاستیک، الکترود ، لعاب، شیشه، کاغذ، لنت ترمز، نساجی،چسب و رزین ، ایزولاسیون ، گرانول ، خوراک دام و طیور و آبزیان و صنایع شیمیایی میباشد.
شركت كاني پودر گنبد - خط توليد
::
  از ویژگی های شاخص و منحصر به فرد شرکت کانی پودر قرار داشتن واحد تولیدی این شرکت در مسیر دروازه ورود به بازار کشورهای تازه استقلال یافته آسیای مرکزی من جمله ترکمنستان ، قزاقستان ، ازبکستان و ... میباشد که شرایط این شرکت را نسبت به سایر تولید کنندگان پودرهای معدنی به جهت صادرات محصولات ، ویژه و خاص می نماید.
شركت كاني پودر گنبد - صادرات به آسياي مركزي
::   از محصولات این شرکت باریت حفاری و بنتونیت با استاندارد API و OCMA که تحت نظارت واحد آزمایشگاه جهت شرکت های حفاری در صنایع نفت و گاز ایران و کشورهای آسیای میانه عرضه میگردد.
::  از دیگر محصولات ما کربنات کلسیم کریستال ، باریت سفید کریستال و صنعتی، تالک سفید و صنعتی ، زئولیت و سایر پودرهای میکرونیزه و سوپر میکرونیزه معدنی میباشد که همواره پودرهای تولید شده توسط واحد آزمایشگاه و تحقیق و توسعه از لحاظ کیفی کنترل میشوند.
واحد صنعتي و معدني نمونه سال 83 استان گلستان
شنبه 02 مرداد 1400